HILARY A MIKE ZASNOUBENÍ??
NAPIŠ SVŮJ NÁZOR SEM
Chceš spřátelit?? Click

Charita

○Kniha ''Srdce Hilary'' v prodeji!

21. prosince 2009 v 21:48 | hilaryerhard-duff-4ever
A je tady nová čerstvá zpráva! Před chvílí jsem vám sem dávala zprávičku že je Hilary charitativní Lady a že pro charitativní účel nechala udělat knihu Srdce Hilary (více zde) a právě se oběvila zpráva že je kniha už i na prodej! Můžete ji koupit zde za cenu $19.95 což je zhruba 360 kč!

○Hilary je charitativní Lady!

21. prosince 2009 v 21:34 | hilaryerhard-duff-4ever
Hilary se zůčastnila další charitativní akce! Pomáhá dětem s různými příčinami nemocí.,je to takzv. Blessings in a Backpack (Požehnání v Batoh) -to už známe s předchozích článků.

Hilary již svedla nasbírat a hlavně darovat 250.000 dolarů na pomoc obětem hurikánu Katrina,znichž část šla k anti-hladovým skupinám ve Spojených Státech!

A navíc,darovala také knihu o její charitativní práci s názvem ''Hilary je Srdce''.Kniha umožnuje čtenářům nahlédnout do osobního srdce charitativní Hilary!

-Hilary mě opět překvapila! Další charitativní akce,no nádhera!

○Den s výherci!

14. listopadu 2009 v 19:53 | hilaryerhard-duff-4ever
Na internetu probíhala nějaká soutěž a vítez(ové) měla strávit den: oběd s Hilary její mámou Susan! A našla jsem i fotečky,přímo z obědu! Susan s Hill vypadají skvěle,jde vidět že má Hilary i starší fanoušky :DD A museli si užít spoustu srandy..

○Blessings in a Backpack: in Columbia

14. listopadu 2009 v 19:45 | hilaryerhard-duff-4ever
Hilary byla opět charitativně v cizině! Tentokrát v Columbii.. Hill jsem na tebe tak pyšná! Nesla jim opět batohy,tentokrát pro ni děti připravili představení,něco jako show atd.. vykouzlila na jejich tvářích štastné úsměvy a dokonce s nima hrála i hry! A z toho všeho vám přináším hodně fotek!!Je to opravdu nádhera <33

Poznámka: Je to i konference ;))

○Walk With Love AIDS Walk in NYC

14. listopadu 2009 v 17:59 | hilaryerhard-duff-4ever
Sehnala jsem fotografie,z charitativní akce AIDS walk New York,vzpomínáte si na fotky a video né?? Tak tady jsou fotečky přímo z tama! Musím říct že se k Hilarinému týmu Walk With Love,zapojilo dost lidiček <33

○Hilary darovala náhrdelník!

14. listopadu 2009 v 17:45 | hilaryerhard-duff-4ever
Hilary navrhla náhrdelník na dražbu Stars For A Cause!
Tato dražba spočívá v tom,že každá zúčastněná celebrita navrhne svůj náhrdelník za pomocí návrháře Robyna Rhodesa. Každý kousek obsahuje velmi drahé a kvalitní kameny..

Šperky jsou momentálně v Londýně, ale budou převezeny do USA. Budou vystveny v New YorkuLos Angeles, ještě před zahájením aukce (28.5.09) v Bonhams & Butterfields galerii v LA. Výnosy z náhrdelníku od Hill půjdou na Kids with a Cause.

Hilary,si tak skvělá!! Miluju tě :DD <33

○Podepsaný talíř

14. listopadu 2009 v 17:40 | hilaryerhard-duff-4ever
Hilary je opět zapojená do dobročiné akce! Tato akce je založena na podepsaných talířů celebrit, které se pak vydražují na eBay. Tento rok se bude vydražovat okolo 40 talířů.
Prodej na eBay byl zahájen 30.4.09 a bude skončil 24.5.09

Seznam osobností, které se podílejí na této akce pro rok 2009 je tady:
Laila Ali, Chris Daughtry, Dr. Mehmet Oz, Bobby Flay, Martin Sheen, Jeff Bridges, Archie Comics, David Suzuki, Jully Black, George Stroumboulopoulos, Paul Gross, Gregg Zaun and Vernon Wells, Jay Leno, David Foster, Rachael Ray, Eartha Kitt, The Cast of Degrassi: The Next Generation, Johnny Depp, James Earl Jones, Criss Angel & Holly Madison, Christopher Walken, Alan Alda, Kevin Sorbo, Paul Brandt, Sandra Lee, Serena Ryder, Tom Hanks, Jordin Sparks, Jonathan Rhys Meyers, Malcolm Gladwell, Robert Downey Jr., Peter Facinelli, Nickelback, Arnold Palmer, Joan Rivers, Hilary Duff, Cast of CSI, Alanis Morissette, Dennis Rodman, Anne Murray, Sidney Crosby, Muhammad Ali, Liz Rigney, Maria Panopalis, Lauren Bacall

Získané finance pak půjdou do Parkinson's help The Parkinson Society Maritime Region, kde se pokouší vynalézt lék na Parkinsonovu chorobu pomocí dalšího vzdělání, výzkumu a poradenství :))

○Hilary Duff Talks AIDS Walk New York

14. listopadu 2009 v 17:29 | hilaryerhard-duff-4ever
Není to tak dlouho co Hill natočila video pro AIDS Walk New York,teď tady mám pro Vás rozhovor proč se Hil do této akce zapojila a ktomu ještě fotografie :))

Hilary považuje za důležité zvýšit vědomí o výskytu HIV/AIDS:
"Máme zodpovědnost za výchovu mladých lidí o problematice HIV/AIDS.Takže,když slyším jak se toutou nemocí nakáží další a další mladí lidé,protože nerozumí nebezpečí této infekci,cítím to jako povinnost nějak se proti tomu stavět,a tohle je šance. "

V CELÉM ČLÁNKU FOTKY

○Join Hilary For AIDS Walk New York!

14. listopadu 2009 v 17:14 | hilaryerhard-duff-4ever
Officiání stránka potvrdila účast Hill na akci AIDS Walk New York! Akce se konala 17. května a Hilary vyzývala lidi aby se připojily k jejímu týmu With Love :))
Celá akce se řídí helsem: Raise Money,Raise Consciousness and Raise Hope! (zvýšení peněž, vědomí a naděje!)

Poznámka: Nebudu vás sem dávat registrační stránky,když už akce probíhala ;))

○Hilary věnovala další boty!

14. listopadu 2009 v 17:02 | hilaryerhard-duff-4ever
Hilary se podílela na kampani s názvem 13th Annual Shoe Drive for the Homeless- tato kampaň běžela loni a Hill se na ní podílela.Letos taky běží a Hill se na ní už jakoby nepodílí,ale stě podílí :DD Myslím to tak že ty botky jsou tam pořád! Autorem této kampaně a vlastně i těch bot je Ron White,loni se celkově prodalo okolo 16 000 párů bot :)) což je hodně!!

↑Reklamní letáček,na něm vidíte jaké hvězdy se na tom hlavně podílí↑

○iPod s Hilary!

14. listopadu 2009 v 16:52 | hilaryerhard-duff-4ever
Tonic.com udělal serií aukcí nazvanou celebrity-signed iPod
To znamená že do aukce jdou iPody od celebrit,které se na něj podepsali a vytvořili svůj vlastní playlist!Hill se této akce zúčastnila také a takhle vypadá její iPod a podpis na něm :))
Výtěžky z těchto akucí půjdou na pomoc oblastem posižené hurikány v roce 2005!
Aukce každého iPodu bude trvat nejméně 8 dní! Těchto aukcí se zúčastní a zúčastnili i další celebrity jako např: Mandy Moore, Scarlett Johansson, Benji Madden a mnoho dalších

Tady click je přímo aukce iPodu od Hill :))
Podle mého je super že se Hilary další takové akcičky účastní,mám z ní jen a jen radost :))

○Blessings in a Backpack: Základní škola ve Fort Myers

14. listopadu 2009 v 14:40 | hilaryerhard-duff-4ever
Hilary byla ve Tice Základní škole ve Fort Myers (Florida)
Ty fotky jsou dokonalé! Všechny děti měli Hilary rádi,a vidíte kolik tam je toho jídla?? Tak to vše hradí Hilary! Líbí se mi jak jsou tam konzervy,salámy,kokinka,brambůrky,atd..,a každý si může nabrat kolik čeho chce! Ale pak jim to Hill skládala do batůžků které taky děti dostali od ní,aby se o to nepřetahovali :DD Poznámka: Dokonce i Hilary od dětí dostala dárečky,myslím tím třeba obrázky :))

○Blessings in a Backpack: Akce na Floridě

14. listopadu 2009 v 14:18 | hilaryerhard-duff-4ever
Hilary byla na akci na Floridě,téme bylo samozdřejmě Blessings in a Backpack. Lidé děkovali za její ochotu,bylo to tam moc přijemné řekla Hilary.. zkrátka byla středem pozornosti ;))

○PROP2 prošel!

14. listopadu 2009 v 14:07 | hilaryerhard-duff-4ever
Bože ted jsem ještě radši! Oběvila se nová zpráva že video proti týrání zvířat PROP2 prošlo do TV!! Uznaly to,jsem tak ráda! A Hilary je tam s více celebritami! Kdybyste někdo nevěděli o co go tak viz. tento článek Je to nádhera,že tento program prošel <33

↓Takhle to ted jezdí v TV↓

○Blessings in a Backpack: Hilary navštívila školu v New Yorku

14. listopadu 2009 v 13:48 | hilaryerhard-duff-4ever
Hilary byla tantokrát v New Yorské škole! Byla tam hlavně kvůli Robertu Clementu Elementary,což je malý chlapec (uvidíte ho na fotkách s Hilary) bohužel ale nevím proč hlavně kvůli němu :)) ale nebojte,nezapomněla na ostatní děti takže všem dala batohy,fotila se snimi,a navíc se vyfotila i s Miss Universe a Miss American!

○Blessings in a Backpack: Hilary letěla do Indie!

14. listopadu 2009 v 13:33 | hilaryerhard-duff-4ever
Hilary letěla v rámci charitativní akce Blessings in a BackPack do Indie,obdarovat děti do nemocnice.. ŘEKLI O NÍ: Ona je takový dobrý člověk :]

○Hilary spolupracuje s Shopbop.com

14. listopadu 2009 v 13:23 | hilaryerhard-duff-4ever
Hilary charitativně spolupracuje s ShopBob.
Hilary navrhla růžové tričko s modrými hvězdičkami,které když si zakoupíte,tak poloviční částka jde na vakcínu proti Rakovině prsu! Cena je 89$ což je 1500KČ takže pokud se vám líbí,určitě si ho kupte tady!

○Hilary je mluvčí pro POP2!

14. listopadu 2009 v 13:06 | hilaryerhard-duff-4ever
Jsem tak ráda! Oběvila jsem zprávičku že je Hilary mluvčí POP2! Je to kampan proti týrání zvířat a testování Make-upu na nich.. Jsem tak ráda,že se Hilary zapojuje i do akcí se zvířaty,které miluje stejně jako dětičky <33


○Hilary věnovala další boty do aukce!

14. listopadu 2009 v 12:59 | hilaryerhard-duff-4ever
Hilary spolu s dalšími hvězdami jako Blake Lively,Eva Longoria a Denise Richards dali botky a další věci na aukci! Hilary opět,akorát to bylo v roce 2008,takže trochu opožděně ;)) Hilary dala spolu s botama na aukci i podpiskartu! Poznámka: Boty opravdu nosila! Začínalo se od $200!

JÉ NOVÁ SUPER ZPRÁVA! AUKCE POŘÁD PROBÍHÁ A JE UŽ NA 500$,COŽ JE 8500KČ,POKUD MÁTE ZÁJEM,NEBO SE CHCETE PODÍVAT I NA JINÉ CELEBRITY KLIKNĚTE SEM

○Hilary věnovala boty,pro rozvoj dětské dílny a program v divadle

14. listopadu 2009 v 12:43 | hilaryerhard-duff-4ever
Hilary věnovala další pár bot do charitativní aukce!
Hill darovala podpadky Lancaster Opera House Theatre eBay aukci.
Výtěžek z aukce jde na rozvoj Dětské dílny a program v divadle v New Yorku!
Boty které Hill dala do aukce mají číslo 6 1/2 a jsou to boty ve kterých Hilary opravdu chodila,a navíc jsou s originálním pospisem Hill :))
Na aukci se již prodávají ta $1500 což je v české koruně zhruba 25 500KČ,pokud se vám líbí můžete si je klidně koupit i vy! Ovšem budete je muset zaplatit,to je podstata :DD

MOMENT,NOVÁ ZPRÁVA! HILARINY BOTKY SE UŽ PRODALY ZA $20,000!
ALE MŮŽETE SI KOUPIT I OD JINÝCH CELEBRIT TADY (JE TO TAM SKORO STEJNÉ JAKO NA AUKRO.CZ)


○Blessings in a Backpack [0.2] Tisková Konference

14. listopadu 2009 v 12:23 | hilaryerhard-duff-4ever
Po charitativní akci Blessing in a Backpack -(Požehnání v baťůžku) následovala také tisková konference,konala se v Orange Country.Hilary se převlékla a také přednesla pár vět o tom proč pomáhá na této akci,co jí to dává a také proč by měli pomoci i ostatní.
Sehnala jsem zatím jenom jednu fotečku

○Blessings in a Backpack [0.2]

14. listopadu 2009 v 12:11 | hilaryerhard-duff-4ever
Duff vykouzlila úsměv na dětských rtech
Hilary navštívila toto útěrý 22. května základní školu Boca Raton,Florida,aby podpořila projekt nazvaný "Blessing in a Backpack"-(Požehnání v baťůžku),tato organizace slouží k tomu,aby dala dětem a rodinám výživu,kterou potřebují.Hilary se této akce zúčastnila již po druhé a k tomu, proč se akcí účastní řekla toto: "Chci darovat sůj čas lidem, dát ji jídlo a pomáhat těm,kteří nejsou tak šťastní jako já" řekla 21letá Hilary."Je špatné dělat, e se vás to netýká,když přijdete do školy je všechno tak slutečné".
Když děti spatřily Hilary,dokázaly ihned zapomenout na problémy a smáli se sní po celou dobu její návštěvy.Hill děti miluje a i ona byla veselá,s dětmi se vyfotila,ale také si s nimi zahrála hry:)). Moc jí to slušelo,je zlatá!

Poznámka: V celém článku se můžete podívat na plno fotografií!

○Hilary bojuje proti otěhotnění Teenagerů!

14. listopadu 2009 v 10:36 | hilaryerhard-duff-4ever
Víte co je zvláštní,spíš hrozné,že lidé a celý svět si nepřipouští problémy,které kolem nás jsou a přehlížejí je buď do té doby,než potkají je samotné nebo třeba někoho slavného.. O čem je konkrétně řeč?! O těhotenství mladých nezletilých holek.Tento problém je tu už dlouho,ale začalo se o něm mluvit až v poslední době,kdy těhotenství potkalo mladší sestru popové zpěvačky Britney Spears,Jamie Lynn Spear.Ta se rozhodla i přes svůj věk,16 let dítě nechat a i když je sama ještě dítětem,tak se musí starat ještě o jedno,své vlastní.Možná je dobrou matkou,ale připustmě si,že mít dítě v tak mladém věku má hodně proti a je mnoho lidí,kteří s tím,aby měli teenageři děti nesouhlasí,mezi celebrity podporující tuto kampaň patří řada slavných a zapojila se i Hilary Duff!

Hvězdy jako Misha Burton, Ali Lohan (sestra Lindsay Lohan), Fergie a jiní se připojili do kapaně Candies Foundations provokatavními reklamami, které vyzdvihují diskutované o téma těhotenství teenagerů.Hilary Duff,Hayden Panettiere,Ciaru nebo skupinu Fall Out Boy uvádějí na plakátu a také v televizní reklamě a nabádají mladé lidi,aby předtím než oni jednají mysleli na to, co se může stát.Já stímto tématem a názory Hilary souhlasím!

Hilary má u své reklamy tento text:
Víte kdo nejvíce saje? Dítě- téměř každé 2 hodiny potřebuje nakrmit.A mít peníze na jídlo není vždy snadné,tak pokud zvolíte rovnice,dá vám to asi $1500 za rok.Hádejte,chodit do školy není tak špatné,jo? (škola nesaje tak moc moc peněz)

○Hilary Duff dala do aukce podepsané předměty,aby přispěla na AIDS

14. listopadu 2009 v 10:26 | hilaryerhard-duff-4ever
Hilary Duff podepsala nějaké předměty,aby přispěla na AIDS: Největší aukce celebrit na poctu světového dnu AIDS

Tři předměty byly podepsané Hilary Duff a její sestrou, aby přinesly prospěch charitě: CD Most Wanted, podepsaný župan, který měla Hil na sobě a fotografie její sestry Haylie Duff. LIFEBEAT- (Hudební průmysl se rozhodl bojovat s AIDS),je národní nevýdělečná organizece věnovaná mladým lidem s poselstvím prevence proti viru HIV/AIDS. LIFEbeat zmobilizoval talenty a lidi z hudebního průmyslu, aby zvýšili uvědomění lidí a poskytli podporu do komunity AIDS. V roce 2007 uběhlo již 15 let této organizace, která bojuje proti AIDS, (pro více informací navštivte Officiální stránky
) zde se podívejte na věnované předměty:
Do této charitativní aukce se zapojila i řada jiných celebrit. Ze zpěvaček to byly například: Madonna přispěla dětskou knížkou, Brtiney Spears, která přispěla podepsanou fotkou, Jennifer Lopez věnovala platinovou desku "J.LO" nebo Amy Winehouse s CD Back to Back,ale abych nezapomněla na další celebrity,za zmínku stojí určitě jména : Rihanna,Thalia,Green Day,Rachel Mc Adams,Vaness Hudgens,Kristen Bell Ryan Adams,Marroon 5,Jim Carrey,John Travolta, Cameron Diaz,Victoria Beckham,50 Cent, Akon,Jay-Z, James Blunt,Jesse McCartney,Mika a to je jen malá část celebrit,která si zaslouží velké díky!!

○Hilary věnovala svůj Oufit do aukce a na pomoc dětem!

14. listopadu 2009 v 10:17 | hilaryerhard-duff-4ever
Hilary věnovala svůj outfit do aukce na pomoc dětem
Neznám člověka, který by tak mlád jako Hill přispíval na tolik dobročinných akcí a neznám ani člověka,který by byl na svůj věk tak výjimečný. Je to až k neuvěření, jak je Hill štědrá a co dělá pro druhé, kdyby každý z nás pomáhal druhým stejně tak jako Hilary, bylo by na světě mnohem lépe. Tentokrát se Hilary Duff zapojila do módní aukce, kterou pořádá časopis Seventeen a věnovala do ní celý outfit, který měla ještě nedávna ve své skříni! Našla jsem článek na jedné ze zahraničních stránek a tak sem vám ho přeložila,vstahuje se k této dražbě a také vám dávám fotky celého modelu!

Styl hvězdy Hilary Duff

Nyní si můžete koupit hvězdný styl a přispět tak na dobrou věc!
Velmi úspěšný časopis pro dívky Seventeen se rozhodl uspořádat aukci žhavé módy s 17 nejvkusnějšími osobnostmi roku 2007. Po dobu celého roku od ledna až do prosince čtenáři časopisu pečlivě vybírali vždy nejstylovější celebritu měsíce a mezi tyto stars se zařadila i Hilary!
Vemte si domů tuto celou stylovou výbavu nošenou star Hilary Duff--všechny peníze z výtěžku poputují na konto fondu Make-A-Wish Foundation.

Outfit zahrnuje:
○krémový,krátký top značky Catherine Malendrino,velikost P
○cigaretové světlé jeany značky Antik Denim,velikost 25
• pruhovaná šála

O nadaci Make-A-Wish Foundation®-byla založena v roce 1980, obohatila životy dětem, které byly ohroženy na životě, pomáhá nejen ve výzkumu medicíny, ale také přímo prací. Tato nadace žije především z darů od sponzorů a celé společnosti. I Hilary této nadaci pomáhá a to všemi možnými způsoby, jak sami vidíte. Tak doufám, že se její outfit vydražil na co nejvyšší cenu. V jedné chvíli byla cena $380.

○Pepřovým sprejem na pomoc lidem postiženým domácím a sexuálním násilí

14. listopadu 2009 v 10:04 | hilaryerhard-duff-4ever
Osobní bodyguardi špičkovým celebritám dostatečně nestačí, a tak se mnoho hollywoodských děvčat rozhodlo vzít ochranu do vlastních rukou.. Lindsay Lohan, Carmen Electra, Kimberly Stewart a Haylie s Hilary Duff se rozhodly chránit a připojily se do nové kampaně. Tyto stars s sebou nosí pepřové rozprašovače, speciálně upravené firmou Swarovski nazvané "Defender from Pepperface".Firma je vyrábí v úhledném desingu a jsou velmi štíhlé, tak aby šly hezky sevřít v ruce a dobře se ukryly. Plus,třpytí se jako nějaký doplněk a je to módní klíčenka. Pepperface si můžete vybrat v mnoho provedeních podle vašeho stylu z nabídky na webové stránce(click) z okouzlujícího zlatého provedení a z ohromujícího provedení v oceli s křišťály. Tyto celebrity se rozhodly udělat dražbu a výtěžek půjde na lidi postižené domácím a sexuálním násilím..

A co říkají o Hilariném smyslu pro styl?
Slečna Hilary Duff má mladistvou sílu a je to hollywoodské zlatíčko, její sprej je pokryt modrým křišťálovým práškem a je zdůraznění žlutými a bílými sedmikráskami, jsou báječné- právě jako Hilary.Sestry Duffovi prokázaly neuvěřitelný závazek k ukončení násilí na ženách již na slavné aukci v minulém roce. Kampaň říká "Děkujeme ti Hilary! Hilary má tedy vlastní pepřový sprej a já ji přeji, aby se jí navržení desing líbil a tudíž jej dobře vydražila. Hill prokazuje, že to myslí s pomocí vážně a sama přispěla nejen tím, že propůjčila této kampani svuji tvář, ale také se podílela na dražbě jiného pepřového spreje navrženého Paulou Abdul.

Hilarin sprej můžete vidět nahoře ;))a taky se můžete dole podívat na fotku,která dokazuja že Hilary tento pepřový sprej opravdu má,a je moc krásný!

Většina celebrit jako např. Lindsay Lohan: když už se teda zapojí do nějaké charitativní akce,tak jen proto aby se jí trochu očistilo jméno.. to není případ Hilary!


○Hilary uspořádala charitativní aukci

14. listopadu 2009 v 9:51 | hilaryerhard-duff-4ever

Hilary je opravdu neobyčejnou ženou,snaží se stále pomáhat lidem a dělat radost svým věrným fanouškům. Myslíte,že tyto povinnosti plní??..určitě ano a to znamenitě! Nyní se tato mladá herečka a zpěvačka rozhodla udělat charitativní aukci a zároveň velmi zajímavou akci pro jednoho z fanoušků. Hill uspořádala internetovou aukci, kde si výherce této aukce, tedy ten, který přispěl nejvíce peněz si odnesl nejen dobrý pocit, že přispěl na dobrou věc, ale také měl možnost soukromě poobědvat s Hilary a také navštívit Ocean Grow, NJ.Hilary v New Jersey,právě tam Hilary natáčela film Greta a tento fanoušek či fanynka se mohl podívat do zákulisí tohoto filmu! Tato akce probíhala mezi 21-27. říjnem 2007.Sice už tato akcička byla,ale věřím že se vybralo hodně peněz! Páni,tím štastlivcem bych chtěla být <33 Zkusím najít fotografie :))

○Hilary podávala oběd při pomocné akci

14. listopadu 2009 v 9:31 | hilaryerhard-duff-4ever
Hilary se 1.srpna 2007 přesunala do Edmontonu, kde ji čekal, již 4. koncert z Dignity Tour 2007. Mohla klidně relaxovat před tímto koncertem, ale rozhodla se potěšit svou přítomností lidičky v Herb Jamiesonu Centum se stará o bezomovce,děti,ale i odložené miminka.Hilary si oblékla čepici, zástěru,rukavice a šlo se na věc,všichni byli moc rádi že zrovna ona (zpěvačka,herečka) přidala ruku k dílu,překvapila je a to moc přijemně. Rozhodla se servírovat obědy, a tak si spříjemnila odpoledne před večerním koncertem. Rozdala několik podpisů, zahrála si s dětmi, prostě udělala ohromnou věc, dělala radost těm, kteří jí nemají dost a ještě udělala radost sobě. Moc jí to slušelo.. Jsi skvělá Hill,zase si nám jednou ukázala jaká jsi a přesně takovou tě máme moc rádi.
Zkusím sehnat fotečky <33

○Koupí boty na dobrou věc!

14. listopadu 2009 v 9:17 | hilaryerhard-duff-4ever
Jedny obyčejné botičky si získaly nejen Hollywood, ale hlavně srdce mnoha celebrit.
Asi se ptáte čím můžou být obyčejné botky zvláštním :)) Výjimečné jsou tím, že pomáhají dětem... při koupi těchto bot přispějete na nemocné a hladovějící děti v Jižní Americe a Africe a proto si je tolik lidí kupuje. Je to od nich krásné, že nemyslí jen na sebe a dokáží podat pomocnou ruku i těm, kteří na tom nejsou tak dobře. Mezi tyto dobré lidi patří i několik mladých celebrit například: Lindsay Lohan, Kate Bosworth, Britney Murphy, ale hlavně Hilary a Haylie Duff.
Boty stojí kolem 38$ a z toho 8$ dolarů z každého páru putuje právě na nemocné a hladovějící děti. Asi si říkáte že je to dost málo na to že je to v Americe,ale pro většinu těch bezmocných lidí je to hodně! Jak se říká,jsou vděční za každou korunku. Hilary mě s tímto charitativním srdcem překvapuje,a to hodně přijemně! Také mě ale potěšily ostatní hvězdy <33

○Hilary darovala kabelku,aby pomohla výzkumu na rakovinu prsu

14. listopadu 2009 v 9:09 | hilaryerhard-duff-4ever

Magazín Seventeen se zeptal některých celebrit,jestli by nechtěly věnovat své kabelky,aby pomohly získat peníze pro výzkum rakoviny prsu.Tato akce probíhala 14.9.-23.9.2006. Počáteční cena každé kabelky činila 100 dolarů a kabelky jste si mohli koupit přes internet. Této akce se zůčastnilo hodně známých celebrit jako například: dvojčata Olsenovi,Reeese Witherspoon další..Hilary Duff věnovala svou kabelku jako první a poté se začaly ozývat i další celebrity,aby také pomáhaly.Byla kontaktovaná i Lindsay Lohan,ale ta tuto nabídku odmítla.Je viděť, že Lindsay asi nezajímají charitativní akce. Každý den utratí několik tisíc dolarů za různé hadříky a dopňky,doma má stovky kabelek,které nenosí,protože už v nich byla vyfcena,ale na dobrou věc nepřispěje.Co k tomu dodat..

Hilarina kabelka se vydražila za nevyšší částku a to za: $2,125.000 a to je v přepočtu na českou korunu asi 46 750Kč. Mimochodem,i jiné kabelky slavily velký úspěch třeba kabelka Ashley Olsen byla vydražena za 34 650 Kč, což také není málo! Tato akce splnila očekávání a díky těmto pěnězům se třeba vyléčí další lidé..


Zde je fotka kabelky,kterou věnovala Hilary
Kabelka je značky KOOBA
○○○

Další ukázky darovaných kabelek <33
 
 

Reklama