HILARY A MIKE ZASNOUBENÍ??
NAPIŠ SVŮJ NÁZOR SEM
Chceš spřátelit?? Click

News [novinky]

○Hilary se umístila v žebříčku časopisu Frances Public!

21. prosince 2009 v 21:43 | hilaryerhard-duff-4ever
Hilary se právě s touto fotkou oběvila v žebříčku francouzkého časopisu!
Weřejné webové stránky tohoto časopisu každý rok zveřejnují anketu,která hvězda se nejlépe tváří,nebo má nejlepší postoj apod.,zkrátka nejlepší foto které nafotily paparazzi! A naše Hilary se letos umístila na posledním krásném čtrnáctém místě! A právě s fotkou kterou vidíte nahoře! Hilary mocko gratuluju! Na žebříček se můžete podívat zde!

○Hilary je v Edmontu!

19. prosince 2009 v 23:22 | hilaryerhard-duff-4ever
Hilary je momentálně v Edmontnu, což je rodné město jejího přítele Mika Cormieho a ten také momentálně hraje za Edmonton Oilers. Zřejmě někdo ze školy, nebo rodiče dětí ze škol, které navštěvují děti z chudších rodin, které nedokážou díteti poskytnou zdravou a pravidelnou stravu, prozradil, že je právě navštívila Hilary!

Dne 16.12. škola vyhlásila den jídla, a všem žákům bylo dodáno potřebné jídlo. Dokonce se i na místě vařilo a vařili i hráči týmu Edmonton Oilers, starší sestra Mika Cathy a samozřejmě Hilary. Kuchtili vdolky a lívance. Je to od nich moc milé <33

Dne 18.12 bylo oznámeno, že se Mike akce nezúčastnil protože chytl mononukleózu a kvůli bezepečnosti a nýchylnosti šíření viru, na akci nešel. Taky nějakou dobu nebude hrát :( Držím palce Mike,at se brzy uzdravíš!

Hilary také pro děti kuchtila palačinky, povídala si s nimi apod. Ze začátku nikdo nevěděl, že tam Hilary je ale za pár minut to věděla celá škola. Ředitel také přišel Hilary osobně poděkovat za její čas a pomoc.

Režisér chtěl, aby proběhlo veřejné poděkování, ale Hilary do toho nechtěla tahat média.
Jedním slovem: Nádhera!! Všichni jsou opravdu moc hodní že si najdou chvilinku času pro děti,kterým zrovna nepřálo moc štěstí např. z finanční stránky
○○○

!!Článek jsem si našla sama,ale nešel mi moc přeložit.. proto děkuji za překlad andykovi!!

○Hilary je jedna z Nejpopulárnějších osobností!

18. prosince 2009 v 19:48 | hilaryerhard-duff-4ever
Hilary je podle bleacherreport nejpopulárnější žhavá celebrita desetiletí!! Je v příšce #32,můžete se podívat zde! Gratuluju Hilary!

○Billboard Decade End Lists

13. prosince 2009 v 2:13 | hilaryerhard-duff-4ever
Tohle desetiletí už skoro končí,a proto udělal Billoard.com seznam nejlepších alb v různých kategoriích a nejlepších umělců! Hilary se umístila!!

○Billboard 200 Albums (Metamorphosis)
○Billboard Top Soundtracks (The Lizzie McGuire Movie)
○Billboard 200 Artists (Hilary Duff)
Hilary moc ti gratuluju! Je to fakt čest umístit se v seznamu zrovna na Billboard.com! Ještě jednou gratuluju <33

○Vote for Hilary in TOP 99

11. prosince 2009 v 22:16 | hilaryerhard-duff-4ever
Askmen.com udělalo každoroční anketu o Top 99 nejtalentovanějších a nejžádanějších žen. Hilary je nominována v kategorii Zpěvačka,Hill tam má silnou konkurenci ale myslím že je o hodně oblíbenější než většina žen,proslulých drogami apod! Doufám že se Hilary dostane aspon do TOP 10 a proto vás prosím abyste pro ni hlásli..,stačí jen jet úplně dolů a tam dávat NEXT dokud se vám neoběví Hilaryna fotka a hlásněte na 1 kolečko.


○Hilary on “Lopez Tonight”

4. prosince 2009 v 22:54 | hilaryerhard-duff-4ever
Hilary navštíví show svého dobrého kamaráda George Lopeze! Show se jmenuje Lopez Tonight,a vysílat se bude ve středu 10 prosince 2009 od 23:00!

V celém článku se můžete mrknout na dvě skvělé fotografie z Kids Choice Awards z roku 2004,kdy se George Lopez s Hilary vyfotil! A hodně se spolu nasmály.

○Vote for Hilary!

4. prosince 2009 v 0:22 | hilaryerhard-duff-4ever
Před chvílí jsem vám sem dávala dvě ankety co se týkaly filmu What Goes Up.Prohlížela jsem si stránku portraidmagazine a všimla jsem si že se Hilary oběvila ve čtyřech anketách (včetně těch s What Goes Up),bylo to vzhledem k tomu že je tam na titulní straně.Vždy vám sem dám číslo a názeb tabulky (budu je počítat normálně zvrchu) a kolikátý to byl u mě hlas <33

9.Song of the Year- můj 496 hlas
17.Best Dressed Female Celebrity- můj 601 hlas

○Photoshoot for InStyle info

2. prosince 2009 v 9:37 | hilaryerhard-duff-4ever
Oběvují se nové a nové fotografie k novému shootu pro InStyle a oběvila se nová jistá zprávička!

Fotograf byl na foru Hilaryných stránek a zveřejnil,že photoshoot je opravdu pro InStyle,a že je to přes 77 fotek! Všech těchto 77 fotografií se oběví i v HQ velikosti a to do dvou týdnů!

○Vote for Hilary on Billboard.com

30. listopadu 2009 v 9:27 | hilaryerhard-duff-4ever
Na stránce Billboard.com se oběvila nová anketa,kde se volí nejlepší album pro rok 2009!
Hlasování není nijak těžké,stačí jen jet úplně dolů,a do kolonky napsat: Hilary Duff Dignity.. Hilary tam zatím není,ale už podle způsobu hlasování ste si mohli všimnout,že není vůbec jisté jestli se Hilary vůbec umístí,tak proto vás prosím o hlásky! <33

○Vote for Hilary

30. listopadu 2009 v 9:10 | hilaryerhard-duff-4ever
MSN.com vyhlásilo anketu o nejpopulárnější herečku,která je hvězda hlavně díky produkci Disney.Toto hlasování probíhá jen na serveru Latinské Ameriky,protože je tam Hilary velmi populární!Dále jsou nominovány Miley Cyrus,Vanessa Hudgens,Ashley Tisdale,Selena Gomez a Demi Lovato :] Moc vás prosím o hlásek pro Hilary,jediné co se potřebuje udělat je přehrát si právě Hilaryno video,a tím jí vlastně dáte hlásek <33

○Next New Photo k New Shootu!

28. listopadu 2009 v 18:32 | hilaryerhard-duff-4ever
Oběvila se další (už čtvrtá) fotečka k Hilarynému novému shootu pro časopis Nylon!

○Hollywood Records veröffentlicht Dignity Tour Songs

25. listopadu 2009 v 21:46 | hilaryerhard-duff-4ever
Oběvila se novinka že na iTunes si můžete zakoupit živě písničky z Dignity Tour 2007 (15.srpna 2007) z Gibson Amphitheatre= obrovská hala v Universal City -Kalifornie.
Jedna skladba stojí $0.99 (click)

○New photoshoot!

25. listopadu 2009 v 14:54 | hilaryerhard-duff-4ever
Ahojik! Oběvila se zpráva,že se Hilary v co nejbližší době oběví na titulní straně časopisu Nylon a to s novým photoshootem! Doufám že se co nejdřív oběví <33

○Tony Kim pro Seventeen

22. listopadu 2009 v 19:14 | hilaryerhard-duff-4ever
Vzpomínáte jak se včera oběvilo nové číslo časopisu Seventeen,a jak jsem říkala že je to nový photoshoot?? Tak se oběvila první fotografie! Je to ta co ste mohli vidět na titulní straně,už se těším na další! Poznámka: Nafotil Tony Kim

○Please vote for Hilary in Twist

13. listopadu 2009 v 18:48 | hilaryerhard-duff-4ever
Internetová verze časopisu Twist,vytvořila novou anketu! Na co se ptají:
Koho chcete vidět na titulní straně prosincového vydání?
Možnosti:
Rihanna
Hilary Duff
Avril Lavigne
Britney Spears
Shakira
Lily Allen
Belinda


(Anketa je v pravém sloupci dole)

○Hilary neumí parkovat

1. listopadu 2009 v 21:23 | hilaryerhard-duff-4ever
Český bulvár napsal že Hilary neumí parkovat (click)..,Hill si šla na tři hodiny do salonu krásy,a zdřejmě překročila limit parkování,nebo auto zaparkovala na blbé místo,koneckonců když se vracela k milovanému autíčko měla tam líbes od policistky..pokutu :DD,prý ji úsměv přešel,ale já sem si z fotek všimla že se smála i tak (click) :DD Noc boože,tak blbě zaparkovala,je taky člověk né?! :))


A tady si Hill přebírá pokutu (líbes :DD) kterou jí tam policistka nechala ;)
 
 

Reklama